Kingston HyperX Special Edition 4GB 1866MHz DDR3 CL9 DIMM HyperX 10th Anniversary Series

Kingston HyperX Special Edition 4GB 1866MHz DDR3 CL9 DIMM HyperX 10th Anniversary Series

1.899,00 ден.   Спореди

Kingston HyperX Special Edition 4GB 1866MHz DDR3 CL9 DIMM HyperX 10th Anniversary Series


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston HyperX Special Edition 4GB 1866MHz DDR3 CL9 DIMM HyperX 10th Anniversary Series

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1866 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка