Kingston HyperX Series 16GB 2133MHZ (4x4GB) DDR3 NON-ECC CL11 DIMM (Kit of 4), KHX2133C11D3K4/16GX

6.699,00 ден.   Спореди

Шифра 25846 - Kingston HyperX Series 16GB 2133MHZ (4x4GB) DDR3 NON-ECC CL11 DIMM (Kit of 4), KHX2133C11D3K4/16GX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 25846 - Kingston HyperX Series 16GB 2133MHZ (4x4GB) DDR3 NON-ECC CL11 DIMM (Kit of 4), KHX2133C11D3K4/16GX

Рам капацитет 16 GB
Магистрала 2133 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка