Kingston HyperX Limited Edition DDR3-1600MHz 4GB Kit KHX1600C9D3X1K2/4G

Kingston HyperX Limited Edition DDR3-1600MHz 4GB Kit KHX1600C9D3X1K2/4G

2.950,00 ден.   Спореди

Kingston HyperX Limited Edition DDR3-1600MHz 4GB Kit KHX1600C9D3X1K2/4G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston HyperX Limited Edition DDR3-1600MHz 4GB Kit KHX1600C9D3X1K2/4G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка