Kingston HyperX FURY Memory Red 8GB Kit (2x4GB) - 1600MHz DDR3 Non-ECC CL10 DIMM (Kit of 2) HyperX FURY Red Series, HX316C10FRK2/8

3.965,00 ден.   Спореди

Kingston HyperX FURY Memory Red 8GB Kit (2x4GB) - 1600MHz DDR3 Non-ECC CL10 DIMM (Kit of 2) HyperX FURY Red Series, HX316C10FRK2/8


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.965,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston HyperX FURY Memory Red 8GB Kit (2x4GB) - 1600MHz DDR3 Non-ECC CL10 DIMM (Kit of 2) HyperX FURY Red Series, HX316C10FRK2/8

Магистрала 1600 MHz
Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка