Kingston HyperX FURY Memory Blue 8GB Kit (2x4GB) - DDR3 1600MHz, Non-ECC, CL10, 1.5V, Unbuffered, HX316C10FK2/8

3.965,00 ден.   Спореди

Kingston HyperX FURY Memory Blue 8GB Kit (2x4GB) - DDR3 1600MHz, Non-ECC, CL10, 1.5V, Unbuffered, HX316C10FK2/8


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.965,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston HyperX FURY Memory Blue 8GB Kit (2x4GB) - DDR3 1600MHz, Non-ECC, CL10, 1.5V, Unbuffered, HX316C10FK2/8

Магистрала 1600 MHz
Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка