Kingston HyperX Blu 8GB 1600MHz (2x4GB) SODIMM DDR3 Non-ECC CL9 240-pin DIMM, KHX1600C9S3P1K2/8G

4.299,00 ден.   Спореди

Kingston HyperX Blu 8GB 1600MHz (2x4GB) SODIMM DDR3 Non-ECC CL9 240-pin DIMM, KHX1600C9S3P1K2/8G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston HyperX Blu 8GB 1600MHz (2x4GB) SODIMM DDR3 Non-ECC CL9 240-pin DIMM, KHX1600C9S3P1K2/8G

Магистрала 1600 MHz
Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка