Kingston HyperX Beast 16MB 2400MHz (2x8GB) DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (Kit of 2)

Kingston HyperX Beast 16MB 2400MHz (2x8GB) DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (Kit of 2)

9.990,00 ден.   Спореди

Kingston HyperX Beast 16GB 2400MHz (2x8GB) DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (Kit of 2), KHX24C11T3K2/16X


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston HyperX Beast 16GB 2400MHz (2x8GB) DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (Kit of 2), KHX24C11T3K2/16X

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка