Kingston DTSE9H 64GB, 64 MB, USB 2.0, Srebrna

1.703,00 ден.   Спореди

MEMORII USB FLEŠ DRAJV Kingston Kingston DTSE9H 64GB, 64 MB, USB 2.0, Srebrna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.703,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII USB FLEŠ DRAJV Kingston Kingston DTSE9H 64GB, 64 MB, USB 2.0, Srebrna

Капацитет 64 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка