Kingston DDR3 16GB 1600MHz (2x8) KIN, Latencija CL11

9.407,00 ден.   Спореди

MEMORII MODULI Kingston Kingston DDR3 16GB 1600MHz (2x8) KIN, Latencija CL11


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.407,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII MODULI Kingston Kingston DDR3 16GB 1600MHz (2x8) KIN, Latencija CL11

Магистрала 1600 MHz
Рам капацитет 16 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка