Kingston 8GB Video SDHC Flash Card, SDV/8GB

539,00 ден.   Спореди

Kingston 8GB Video SDHC Flash Card, SDV/8GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 539,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 8GB Video SDHC Flash Card, SDV/8GB

Тип на мемориска картичка SD
Капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка