Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler 410

Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler 410

954,00 ден.   Спореди

Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler 410, 20MB/s read, 8MB/s write, DT410/8GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 954,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler 410, 20MB/s read, 8MB/s write, DT410/8GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка