Kingston 8GB USB 2.0 DataTraveler R400

Kingston 8GB USB 2.0 DataTraveler R400

499,00 ден.   Спореди

Kingston 8GB USB 2.0 DataTraveler R400, 25MB/s read, 10MB/s write, DTR400/8GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 8GB USB 2.0 DataTraveler R400, 25MB/s read, 10MB/s write, DTR400/8GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка