Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/2 Adapters

Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/2 Adapters

650,00 ден.   Спореди

Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/2 Adapters, SDC4/8GB-2ADP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 650,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/2 Adapters, SDC4/8GB-2ADP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка