Kingston 8GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter

366,00 ден.   Спореди

Kingston 8GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter, SDC10/8GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 366,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 369,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 8GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter, SDC10/8GB

Капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка