KINGSTON 8 GB DT100G2

KINGSTON 8 GB DT100G2

419,00 ден.   Спореди


USB меморија
Капацитет 8GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 419,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.USB меморија
Капацитет 8GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка