Kingston 64GB SSDNow V100 SATA 2 2.5 Desktop Bundle

Kingston 64GB SSDNow V100 SATA 2 2.5 Desktop Bundle

7.159,00 ден.   Спореди

Kingston 64GB SSDNow V100 SATA 2 2.5 Desktop Bundle, SV100S2D/64G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.159,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 64GB SSDNow V100 SATA 2 2.5 Desktop Bundle, SV100S2D/64G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка