Kingston 4GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler 160

Kingston 4GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler 160

399,00 ден.   Спореди

Kingston 4GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler 160, DT160/4GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 4GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler 160, DT160/4GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка