Kingston 4GB Multi Mobility Kit

346,00 ден.   Спореди

Kingston 4GB Multi Mobility Kit, MicroSD Reader Gen 2 w/4GB microSDHC Class 4 Card, MBLY4G2/4GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 346,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 349,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 4GB Multi Mobility Kit, MicroSD Reader Gen 2 w/4GB microSDHC Class 4 Card, MBLY4G2/4GB

Капацитет 4 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка