Kingston 4GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter, SDC10/4GB
Kingston 4GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter, SDC10/4GB

Kingston 4GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter, SDC10/4GB

319,00 ден.   Спореди

Kingston 4GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter, SDC10/4GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 319,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 4GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter, SDC10/4GB

Капацитет 4 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка