Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM

Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM

2.099,00 ден.   Спореди

Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM, KVR16S11/4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.099,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM, KVR16S11/4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка