Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 111

Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 111

1.299,00 ден.   Спореди

Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 111, DT111/32GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 111, DT111/32GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка