Kingston 32GB Data Traveler 101 Generation2, 32 GB, USB 2.0, Violetova

862,00 ден.   Спореди

MEMORII USB FLEŠ DRAJV Kingston Kingston 32GB Data Traveler 101 Generation2, 32 GB, USB 2.0, Violetova


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 862,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII USB FLEŠ DRAJV Kingston Kingston 32GB Data Traveler 101 Generation2, 32 GB, USB 2.0, Violetova

Капацитет 32 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка