Kingston 2GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Mini Fun Gen 2

Kingston 2GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Mini Fun Gen 2

344,00 ден.   Спореди

Kingston 2GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Mini Fun Gen 2, DTMFG2/2GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 344,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 2GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Mini Fun Gen 2, DTMFG2/2GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка