Kingston 256GB Data Traveler HyperX 3.0, 256 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 225 MB/s, Brzina pisanja 135 MB/s, crno-plava

19.160,00 ден.   Спореди

MEMORII USB FLEŠ DRAJV Kingston Kingston 256GB Data Traveler HyperX 3.0, 256 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 225 MB/s, Brzina pisanja 135 MB/s, crno-plava


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 19.160,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII USB FLEŠ DRAJV Kingston Kingston 256GB Data Traveler HyperX 3.0, 256 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 225 MB/s, Brzina pisanja 135 MB/s, crno-plava

Капацитет 250 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка