Kingston 240GB SSDNow HyperX SATA 6.0Gb/s 2.5 Internal Solid State Drive (SSD) with SandForce 2281 Controller SH100S3/240G

17.999,00 ден.   Спореди

Шифра 38205 - Kingston 240GB SSDNow HyperX SATA 6.0Gb/s 2.5 Internal Solid State Drive (SSD) with SandForce 2281 Controller SH100S3/240G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38205 - Kingston 240GB SSDNow HyperX SATA 6.0Gb/s 2.5 Internal Solid State Drive (SSD) with SandForce 2281 Controller SH100S3/240G

Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Интерфејс на дискот SSD
Капацитет 240 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка