Kingston 240GB SSDNow HyperX 3K SSD SATA 3 2.5

Kingston 240GB SSDNow HyperX 3K SSD SATA 3 2.5

6.999,00 ден.   Спореди

Kingston 240GB SSDNow HyperX 3K SSD SATA 3 2.5, SH103S3/240G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 240GB SSDNow HyperX 3K SSD SATA 3 2.5, SH103S3/240G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка