Kingston 1GB DDR2 800MHz

Kingston 1GB DDR2 800MHz

899,00 ден.   Спореди

Kingston 1GB DDR2 800MHz, Non-ECC CL6 DIMM, KVR800D2N6/1G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 1GB DDR2 800MHz, Non-ECC CL6 DIMM, KVR800D2N6/1G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи