Kingston 16GB USB 2.0 DataTraveler R400

Kingston 16GB USB 2.0 DataTraveler R400

799,00 ден.   Спореди

Kingston 16GB USB 2.0 DataTraveler R400, 25MB/s read, 10MB/s write, DTR400/16GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 16GB USB 2.0 DataTraveler R400, 25MB/s read, 10MB/s write, DTR400/16GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка