Kingston 16GB SDHC Class 10 Value Flash Card

Kingston 16GB SDHC Class 10 Value Flash Card

749,00 ден.   Спореди

Kingston 16GB SDHC Class 10 Value Flash Card, SD10V/16GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 749,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 16GB SDHC Class 10 Value Flash Card, SD10V/16GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка