Kingston 16GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter

699,00 ден.   Спореди

Kingston 16GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/16GB-2ADP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 16GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/16GB-2ADP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка