KINGSTON 16 GB DT100G2

KINGSTON 16 GB DT100G2

499,00 ден.   Спореди


USB меморија
Капацитет 16GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.USB меморија
Капацитет 16GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка