Kingston 128GB SSDNow V200 SATA 2 2.5

Kingston 128GB SSDNow V200 SATA 2 2.5

4.999,00 ден.   Спореди

Kingston 128GB SSDNow V200 SATA 2 2.5, SV200S37A/128G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 128GB SSDNow V200 SATA 2 2.5, SV200S37A/128G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка