Kingston 128GB DT101G2, 128 GB, USB 2.0, Bijela

3.680,00 ден.   Спореди

MEMORII USB FLEŠ DRAJV Kingston Kingston 128GB DT101G2, 128 GB, USB 2.0, Bijela


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.680,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII USB FLEŠ DRAJV Kingston Kingston 128GB DT101G2, 128 GB, USB 2.0, Bijela

Капацитет 128 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка