Keypad, USB, retractable cable, 19 keys

194,00 ден.   Спореди

Keypad, USB, retractable cable, 19 keys


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 194,00 ден.

пред 4 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Keypad, USB, retractable cable, 19 keys

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка