Keyboard Omega Wireless OKM070 Multimedia w/Mouse 1200DPI

Keyboard Omega Wireless OKM070 Multimedia w/Mouse 1200DPI

790,00 ден.   Спореди

A modern set of wireless low-profile multimedia keyboard, with 13 multimedia keys and optical mouse 1200dpi. The buttons are very low and convenient profile, their construction uses a special membrane...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A modern set of wireless low-profile multimedia keyboard, with 13 multimedia keys and optical mouse 1200dpi. The buttons are very low and convenient profile, their construction uses a special membranes, which provide high quality and convenience. The keyboard has an ergonomic shape and because of the thoughtful design is extremely functional in use.
The mouse is equipped with high-quality optical sensor with 1200dpi resolution, wide rubber scroll and comfortable housing.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка