Keyboard Microsoft Wireless 2000 Business 1477

913,00 ден.   Спореди

Wireless Keyboard 2000 AES for Business

Advanced Encryption Standard (AES) 128-Bit Encryption
This keyboard features Advanced Encryption Standard (AES*) technology, which is designed to h...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 913,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 920,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wireless Keyboard 2000 AES for Business

Advanced Encryption Standard (AES) 128-Bit Encryption
This keyboard features Advanced Encryption Standard (AES*) technology, which is designed to help protect your personal and business information by encrypting your keystrokes.

Easy-Access Hot Keys
Quickly access frequently used tools, like the calculator, zoom and audio controls by using shortcut keys.

Taskbar Shortcut Keys
Easily access programs using convenient keyboard shortcut keys.

Windows Start Screen Key
Simply press the Windows start screen key to view your apps and start screen.Simply press the Windows start screen key to view your apps and start screen.

Pillow-Texture Palm Rest
The pillow-textured palm rest gives comfortable support while you type.
Battery Status Indicator
Be aware of your battery power, at a single glance.
Wireless Freedom and Convenience
Give yourself room to move with a wireless keyboard that lets you work without worrying about tangled wires, using a USB transceiver.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

http://pozdravhappy.ru Обмен подарками вконтакте Выберите подарок, который Вы хотите отправить Вашим друзьям.