Keyboard Logitech K120 Wired USB

690,00 ден.   Спореди

K120 OEM , žičnena, USB, Crna, Spill-resistant dizajn ( do 60ml )


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


K120 OEM , žičnena, USB, Crna, Spill-resistant dizajn ( do 60ml )

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка