Keyboard Logitech Desktop MK120 w/Mouse

1.150,00 ден.   Спореди

Logitech Desktop MK120, US.

Input device: Wired, Optical, USB, QWERTY, 1000 DPI.
System requirements:
- Windows XP, Windows Vista, Windows 7 - Linux kernel 2.6+.
Colour: Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.150,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Logitech Desktop MK120, US.

Input device: Wired, Optical, USB, QWERTY, 1000 DPI.
System requirements:
- Windows XP, Windows Vista, Windows 7 - Linux kernel 2.6+.
Colour: Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка