Keyboard Logitech Cordless Desktop MK330 w/Mouse

Keyboard Logitech Cordless Desktop MK330 w/Mouse

2.290,00 ден.   Спореди

The combo that puts entertainment and portability at your fingertips—thanks to 11 hot keys and a go-anywhere mouse.

Features
-Multimedia hot keys
-Sleek, comfortable design
-Porta...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.290,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The combo that puts entertainment and portability at your fingertips—thanks to 11 hot keys and a go-anywhere mouse.

Features
-Multimedia hot keys
-Sleek, comfortable design
-Portable wireless mouse
-Extended battery life
-Advanced 2.4 GHz wireless
-Plug-and-play simplicity
-12 programmable F-keys
-Logitech Unifying receiver

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка