Keyboard KBS-WCH-01 Wireless Multimedia Chocolate + Opt.Mouse

824,00 ден.   Спореди

Features
2.4 GHz wireless full size keyboard and mouse
Slimline keyboard with "chocolate" type keys
3-button wireless optical mouse
Single USB nano-receiver for both keyboard and mouse...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 824,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 830,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
2.4 GHz wireless full size keyboard and mouse
Slimline keyboard with "chocolate" type keys
3-button wireless optical mouse
Single USB nano-receiver for both keyboard and mouse
Battery lifetime of 100 working hours for the mouse and 250 working hours for the keyboard

Specifications
Keyboard dimensions 442 x 155 x 26 mm, weight 522 g
Mouse: 3 buttons, 1200 dpi resolution; dimensions 103 x 65 x 35 mm, weight 58 g
Working distance: up to 8 m
Mouse batteries:2x AAA battery
Keyboard batteries: 1x AAA batteries
USB nano receiver: 18 x 14 x 7 mm, weight 1.4 g
System requirements
Windows XP/Vista/7/8
A free USB port

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

http://3jo.info/cialis-mannheim-kaufen/ Thohadoveive