Keyboard KB-UM-101 Multimedia USB Black

260,00 ден.   Спореди

Multimedia keyboard, USB, US layout, black

PRECISION AT YOUR FINGERTIPS
Practical multimedia buttons
Silent and comfortable typing
Windows 8 compatible
Full size 104-keys stan...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 260,00 ден.

пред 4 години

Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 270,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Multimedia keyboard, USB, US layout, black

PRECISION AT YOUR FINGERTIPS
Practical multimedia buttons
Silent and comfortable typing
Windows 8 compatible
Full size 104-keys standard keyboard
9 practical multimedia hotkeys for internet and music

Specifications:
Color: black
Dimensions 444 x 158 x 24 mm
Weight: 460.5 g
Cable length: 140 cm

System requirements:
Windows XP/Vista/Windows7/8
USB port

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка