Keyboard Gigabyte Force K7 Ultra Slim Gaming USB Black

2.573,00 ден.   Спореди

Features
* Ultra short key travel
* 3-color backlighting
* Selective anti-ghosting around WASD cluster
* Dynamic volume and backlit illumination control

Specification:
Int...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.573,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.590,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
* Ultra short key travel
* 3-color backlighting
* Selective anti-ghosting around WASD cluster
* Dynamic volume and backlit illumination control

Specification:
Interface: USB
Activation: Membrane
Switch Type: Scissor
Switch Life: 5 million times
Key Profile: Ultra-slim
Travel Distance: 3.0+/-0.2mm
Activation Distance: 1.9+/-0.05mm
Peak Force: 55g ±10%
Dimension: 480(L)* 195(W)*26.5(H) mm
Weight: 1100g±10%
Cable Length: 1.8m nylon braided cord
Color: Black
OS Support: Windows XP/Vista/Windows 7/8

More Info:
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4565#ov

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

......:)