Keyboard Gigabyte Aivia Osmium Gaming Mechanical Red switches / Blue Backlight Black

7.190,00 ден.   Спореди

Interface: USB 2.0
Activation: Cherry Red Mechanical Switch
Switch Life: 50 million times
Key Profile: Standard
Travel Distance:4mm to the bottom
Activation Distance: 2mm to actuat...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Interface: USB 2.0
Activation: Cherry Red Mechanical Switch
Switch Life: 50 million times
Key Profile: Standard
Travel Distance:4mm to the bottom
Activation Distance: 2mm to actuation point
Peak Force: 45g
USB Port: USB3.0 + USB2.0
Audio: Microphone-in/ Earphone-out
Weight: 1500g ±10%
Dimension: 454(L)* 257(W)*45(H) mm
Cable Length: 2.0m ±10%
OS Support: Windows XP/ Vista/ Windows 7
Certificate: CE, FCC, BSMI
Color: Black

More Info: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4179#ov

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

http://www.advocatehealthyu.com/ advocatehealthyu.com