Keyboard Genius KB-G235 Wired USB

495,00 ден.   Спореди

Genius KB-G235, USB, Gaming multimedia keyboard, Waterproof, Rubber key pads


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 495,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius KB-G235, USB, Gaming multimedia keyboard, Waterproof, Rubber key pads

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка