Keyboard Dell KB113 Slim USB Black

790,00 ден.   Спореди

Product Features:

104 keys allow for efficient data input
Featuring Low Profile Chiclets keys


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Features:

104 keys allow for efficient data input
Featuring Low Profile Chiclets keys

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка