Keyboard A4 KRS-8572U ComfortKey w/Mouse USB Black

590,00 ден.   Спореди

A4-KRS-8572 Natural_A layout; ComfortKey Desktop


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A4-KRS-8572 Natural_A layout; ComfortKey Desktop

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка