Keyboard A4 KL-5UP Mini X-Slim USB

490,00 ден.   Спореди

A4 KL-5 X-slim keyboard US layout

• Ultra Slim Profile
• Cutting Edge Design
• Beautiful keyboard Styling
• USB port for plug & play input devices
• Multimedia Type Design, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A4 KL-5 X-slim keyboard US layout

• Ultra Slim Profile
• Cutting Edge Design
• Beautiful keyboard Styling
• USB port for plug & play input devices
• Multimedia Type Design, 17 Multifunctional Hot Keys
• Ideal keyboard for a Tablet PC / Standard PC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка