KENWOOD SD 101

5.140,00 ден.   Спореди

Боја црвена
Материјал на куќиштето: метал
90 W голема сила
Брзини 2
Капацитет 830 мл
Управувачка глава со прекинувач
Димензии : ( 17,5х20х20 )см
Тежина 2,8...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.140,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја црвена
Материјал на куќиштето: метал
90 W голема сила
Брзини 2
Капацитет 830 мл
Управувачка глава со прекинувач
Димензии : ( 17,5х20х20 )см
Тежина 2,8 кгр

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка