KENWOOD KMX 61 Kmix

27.500,00 ден.   Спореди

Електронскa регулација на брзината
500 W Јачина
Боја Црвена малина
Алуминиумско куќиште
Сад за матење од инокс со капацитет од 4,6 литри
Нелеплива маталка од 16 жици
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 27.500,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронскa регулација на брзината
500 W Јачина
Боја Црвена малина
Алуминиумско куќиште
Сад за матење од инокс со капацитет од 4,6 литри
Нелеплива маталка од 16 жици
7 брзини (1,2,3,4,5,6,и максимум)
Мати и при многу слаба брзина
Можност за миење во машина за садови на садот и маталките
Приложена е и шпатула
Безбедносна заштита
Капацитет на помеко тесто 2,72 кг
Капацитет на потврдо тесто 1,3 кг
Капацитет на белки од јајца 12
Додаток машина за мелење на месо
Додаток за сецкање и мелење на ореви и сирење
Тежина 8,05 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи