KENWOOD KM 636 Classic Major

22.420,00 ден.   Спореди

Боја бела со силвер
Куќиште со метал и пластика
Променливи брзини
Електронска контрола на брзините
900 W голема сила
К-маталка : има
Маталка за густо тесто :има
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 22.420,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја бела со силвер
Куќиште со метал и пластика
Променливи брзини
Електронска контрола на брзините
900 W голема сила
К-маталка : има
Маталка за густо тесто :има
Маталка за торта :има
Сад за матење од инокс
Капацитет на садот за матење 6,7 литри
Капацитет за торта 4,6 кг
Капацитет за густо тесто 2,4кг
Капацитет за матење на бели од јајца 16 максимум
Капацитет на брашно за тестенина 910 гр
Пулсирање : има
Погодност за миење на додатоците и садот во машина за садови
Приложена и шпатула
Додаток приложен : AT 337 - блендер
Димензии : ( 37х20,5х33,5 )см
Тежина 9,1 кгр

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка